Sunset in the mountains
13. listopadu 2023

Svatomartinská husa na jedno kliknutí: letos opět na Rohlíku

Praha, 8. listopadu 2023 - Podle legendy se svatý Martin schoval mezi hejno hus, když si nechtěl vyslechnout oznámení o svém jmenování biskupem. Husy ho ale svým kejháním prozradily, a tak je odsoudil k trestu na pekáči. Pravdou je, že svátek svatého Martina 11.11. se vždy považoval za oficiální začátek zimy, který se v českých zemích hojně slavil. A díky Rohlik.cz si jeho zákazníci mohou letos slavnostní svatomartinské menu nechat doručit až domů.

Zobrazit článek
Sunset in the mountains
3. listopadu 2023

Uspořádejte si zvěřinové hody s Rohlik.cz!

Držte si myslivecké klobouky, protože tohle... Tohle bude opravdová divočina! K Česku zvěřina ​neodmyslitelně ​patří, proto vám Rohlik.cz přináší prémiové farmářské kousky ​zvěřiny od moravské značky Windsor, které pochází jen z českých luhů a hájů. Tak si užijte ​nefalšovanou ​podzimní ​hostinu bez pobíhání po lese a pověste kamizolu zase pěkně na hřebík. Rohlík vám vše přiveze až ke dveřím dřív, než byste vylezli na posed. Tedy už za 60 minut! A když nebude něco podle vašich představ, bez řečí vám vrátí peníze. Čestné myslivecké!

Zobrazit článek
Sunset in the mountains
Tiskové zprávy
31. října 2023

Rohlík expanduje na Ostravsko. Obslouží 250 nových měst včetně regionů bez lokálních obchodů

Ostrava, 31. října 2023 – Největší český online prodejce potravin Rohlik.cz významně expanduje na Ostravsko a do celého Moravskoslezského kraje - pomůže mu v tom nové strategické distribuční centrum, které otevírá v Ostravě. Jedná se v pořadí o pátý sklad společnosti v Česku, tři už Rohlík provozuje v Praze, jeden v Brně. Rohlík nedávno dosáhl milníku 1 milionu obsloužených zákazníků. Právě ostravské distribuční centrum mu ale výrazně pomůže v oslovení dalších. Své služby nabídne až 460 tisícům dalších domácností a začne obsluhovat nových 250 měst.

Zobrazit článek
Sunset in the mountains
31. října 2023

Halloweenská nabídka na Rohlik.cz

Opět je tady podzim a s ním přichází čas na kostýmy, strašidelné dekorace, sladkosti a vydlabané dýně - ano, řeč je o Halloweenu! Tento americký svátek si postupně získává stále větší oblibu v Evropě i České republice, a čím dál více rodin si ho začíná zamilovávat. Patříte mezi ně? Pokud ano, má pro vás největší český online prodejce potravin, Rohlik.cz, tento a příští týden strašidelně širokou nabídku, kterou vám doručí až přímo ke dveřím.

Zobrazit článek
Sunset in the mountains
Tiskové zprávy
26. října 2023

Nákupy na Rohlíku i na státní svátek

Praha, 26. října 2023 – V sobotu 28. října, kdy si Česká republika připomíná vznik samostatného československého státu, budou mít velké supermarkety a hobbymarkety nad 200 metrů čtverečních povinnost zůstat zavřeny. Toto opatření vychází ze zákona o prodejní době v maloobchodě, který byl zaveden v roce 2016. I přes uzákoněné uzavření kamenných obchodů se očekává zvýšená poptávka po potravinách. Zejména ve čtvrtek, kdy začínají podzimní prázdniny.

Zobrazit článek
Sunset in the mountains
Tiskové zprávy
4. října 2023

Rohlík už 9 let mění to, jak Češi nakupují. A slaví miliontého zákazníka

Praha, 4. října 2023 - Rohlik.cz má letos deváté narozeniny. Za dobu svého fungování zcela změnil způsob, jakým české domácnosti nakupují potraviny a další zboží. Díky svému širokému sortimentu - od avokáda po zmizíky - a inovativnímu přístupu k nákupům šetří zákazníkům čas a ti ho pak mohou využívat efektivněji. Třeba ho strávit s rodinou nebo svými koníčky. A takto chytře už s ním nakoupilo téměř milion českých domácností.

Zobrazit článek